Onze medewerkers

Directeur

Uit
Inge Van Acker

Inge Van Acker

Job titel
Directeur
0499 39 04 61
inge.van.acker@vocvo.be
Uit

 

 

Uit

Wablieft

Uit
Farida Barki

Farida Barki

Job titel
Redacteur en trainer
0473 81 59 30
farida.barki@wablieft.be
Michel Helaers

Michel Helaers

Job titel
Redacteur
015 44 65 00
michel.helaers@wablieft.be
Katrien

Katrien Janssens

Job titel
Redacteur en trainer
0472 71 52 97
katrien.janssens@wablieft.be
Ibrahim Moumouh

Ibrahim Moumouh

Job titel
Lay-out
015 44 65 00
ibrahim.moumouh@wablieft.be
Dominique Piedfort

Dominique Piedfort

Job titel
Redacteur
015 44 65 00
dominique.piedfort@wablieft.be
Karina Tuerlinckx

Karina Tuerlinckx

Job titel
Beheer abonnementen
015 44 65 10
karina.tuerlinckx@vocvo.be
Ruud Meert

Ruud Meert

Job titel
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
015 44 65 00
ruud.meert@wablieft.be
Uit

 

 

Uit

Onderwijscoördinatoren

Uit
Marjolein Rammelaere

Marjolein Rammelaere

Job titel
Algemeen coördinator onderwijs aan gedetineerden
0473 72 54 87
marjolein.rammelaere@vocvo.be
Uit
Lise Donckers

Gevangenis Antwerpen

Job titel
Onderwijscoördinator Lise Donckers
03 206 11 14 - werk GSM 0485 30 89 88
lise.donckers@vocvo.be
Marleen Strubbe

Gevangenis Berkendael

Job titel
Onderwijscoördinator Marleen Strubbe
02 349 32 75 - werk GSM 0486 62 35 02
marleen.strubbe@vocvo.be
Sara De Hantsetters

Gevangenis Beveren

Job titel
Onderwijscoördinator Sara De Hantsetters
03 253 45 87 - werk GSM 0486 62 34 76
Sara.de.hantsetters@vocvo.be
Bart Van Eygen

Gevangenis Brugge

Job titel
Onderwijscoördinator Bart Van Eygen
050 31 51 08 - werk GSM 0489 52 91 07
bart.van.eygen@vocvo.be
Babette

Gevangenis Dendermonde

Job titel
​Onderwijscoördinator ​Babette De Wilde
​052 48 49 91 - werk GSM 0487 26 39 64
babette.de.wilde@vocvo.be
Siegfried

Gevangenis Gent

Job titel
Onderwijscoördinator Siegfried Coudenys
09 234 66 51 - werk GSM 0486 62 35 40
siegfried.coudenys@vocvo.be
Veerle Wouters

Gevangenis Hasselt

Job titel
Onderwijscoördinator Veerle Wouters
011 27 81 19 - werk GSM 0489 35 23 03
veerle.wouters@vocvo.be
Steffi

Gevangenis Hoogstraten

Job titel
Onderwijscoördinator Steffi Ruts
03 340 48 04 - werk GSM 0486 58 91 47
steffi.ruts@vocvo.be
Aurelia Bijnens

Gevangenis Ieper

Job titel
Onderwijscoördinator Aurelia Bijnens
057 22 05 79 - werk GSM 0485 30 90 44
aurelia.bijnens@vocvo.be
Merel De Maeseneer

Gevangenis Leuven Centraal

Job titel
Onderwijscoördinator Merel De Maeseneer
016 31 03 77 - werk GSM 0487 84 28 53
merel.de.maeseneer@vocvo.be
Merel De Maeseneer

Gevangenis Leuven Hulp

Job titel
Onderwijscoördinator Merel De Maeseneer
016 30 16 64 - werk GSM 0487 84 28 53
merel.de.maeseneer@vocvo.be
Dieuwke

Gevangenis Mechelen

Job titel
Onderwijscoördinator Dieuwke Goedemé
015 44 69 84 - werk GSM 0488 96 45 82
dieuwke.goedeme@vocvo.be
Geert Van Dun

Gevangenis Merksplas

Job titel
Onderwijscoördinator Geert Van Dun
014 47 33 56 - werk GSM 0487 84 28 38
geert.van.dun@vocvo.be
Babette

Gevangenis Oudenaarde

Job titel
Onderwijscoördinator Babette De Wilde
055 33 87 79 - werk GSM 0487 26 39 64
babette.de.wilde@vocvo.be
Aurelia Bijnens

Gevangenis Ruiselede

Job titel
Onderwijscoördinator Aurelia Bijnens
051 65 03 92 - werk GSM 0485 30 90 44
aurelia.bijnens@vocvo.be
Lotte Daens

Gevangenis Sint Gillis

Job titel
Onderwijscoördinator Lotte Daens
02 543 56 51 - werk GSM 0486 16 10 28
lotte.daens@vocvo.be
Sofie Luyckx

Gevangenis Turnhout

Job titel
Onderwijscoördinator Sofie Luyckx
014 40 89 34 - werk GSM 0489 77 14 27
sofie.luyckx@vocvo.be
Marleen Strubbe

Gevangenis Vorst

Job titel
Onderwijscoördinator Marleen Strubbe
02 543 56 51 - werk GSM 0486 62 35 02
marleen.strubbe@vocvo.be

Gevangenis Wortel

Job titel
Onderwijscoördinator
03 340 45 49 - werk GSM
Sofie Luyckx

Gevangenis Wortel

Job titel
Onderwijscoördinator Sofie Luyckx
03 340 45 49 - werk GSM 0489 77 14 27
sofie.luyckx@vocvo.be
Uit

 

 

Uit

Strategisch Plan Geletterdheid

Uit
Carolien Fuchs

Carolien Fuchs

Job titel
Planleider Strategisch Plan Geletterdheid
0476 37 73 35
carolien.fuchs@vocvo.be
Charlotte

Charlotte Heremans

Job titel
Planleider Strategisch Plan Geletterdheid
0494 70 91 60
charlotte.heremans@vocvo.be
Uit

 

 

Uit

Ondersteunende diensten

Uit
Medewerkster

Miriam Berghmans

Job titel
Medewerker administratie en onthaal/Preventieadviseur
015 44 65 00
miriam.berghmans@vocvo.be
Vrouw

Ludwine Liefooghe

Job titel
Medewerker administratie en onthaal
015 44 65 00
ludwine.liefooghe@voco.be
Uit

 

 

Uit

ESF-project 'Learning Inside Out'

Uit
Benedicte De Bock

Benedicte De Bock

Job titel
Projectcoördinator
015 44 65 00
benedicte.de.bock@vocvo.be
Lise Donckers

Lise Donckers

Job titel
Projectmedewerker
015 44 65 00
lise.donckers@vocvo.be
Vrouw

Ludwine Liefooghe

Job titel
Projectmedewerker
015 44 65 00
ludwine.liefooghe@vocvo.be
Uit